ZİYARETÇİ YORUMLARI

"Top level entertainment 😍🎉🎊🎉"

Hande O. - 20.01.2017 (Tripadvisor) 5/5

Otelin muazzam mimarisinden ötürü kendinizi diğer oteller gibi bir taş yığını içinde kesinlikle hissetmiyorsunuz.eğlence için gidilmesi gereken tek otel!herşey harikaydı!unutulmaz tatil için tesekkürler. En yakın zamanda tekrar gideceğim bir tesis :)

"eğlence hoteli"

5 of 5 starsMehrnosh A. – 20.12.2017 (Tripadvisor) 5/5

yemekler çok iyi ,içecekler sinirsiz, eğlencesi tam ,mükemmel tatil , manzara inanılmaz zaman nasıl geç tığını hiç anlamadık, dans ettik ve animasyon şovlarına katıldık , iskele partiler , beyaz parti harikaydı.

"Herşey Muhteşemdi"

Ali – 31.10.2016 (Booking.com) 10.0

Eğlenmek için tercih edilecek en iyi otel herşey muhteşemdi.

 

"Amsterdam’da denize girmek"

Selin – 30.10.2016 (Booking.com) 10.0

“Denizi çok temizdi. Otel odamız beklediğimizin üstündeydi. Konseptini çok beğendim,yurtdışına çıkmış hissini veriyor, amsterdamda denize girmek gibi olanaksız birşeyi bize yaşatabilen dünyadaki tek otel olsa gerek.”

 

"Amsterdamda sınırları zorlayacak sabaha kadar eğlence"

Serkan S – 26.11.2016 (Tripadvisor) 5/5

Süper bir eğlence süper bir parti her şey burada...ISKELE parti bambaşka güzel... Otelin gündüZ aktiviteleri ayrı Gece animasyonları ayrı ISKELE PARTI Disko sabaha kadar eğlence hiç bitmiyor... Yiyecek içecek sıkıntısı yok.. Her şey on numara. Seneye inşallah görüşmek üzere.. Herşey için Grasias Turuncu ülke..

"Süper"

Seval G - 07.09.2016 (Tripadvisor5/5

Yorumları okuyarak neredeyse vazgeçeceğimiz otele geldiğimiz için ne kadar doğru karar verdiğimizi anladık. Otel mükemmel, yemekler super, bol ve sıra bekleme diye olay yok. Herşey çok kaliteli. Tercih etmekten tereddüt duymayın, ister dinlenmeye, ister eğlenmeye hitap eden, çocukları da düşünen bir otel. Sıradışı bir deneyim.

 

"Kusursuz"

AYBUKE C - 21.08.2016 (Tripadvisor5/5

Onlarca otele gitmiş olmamıza rağmen temizlik, yemekler, çalışanlar, karşılama, deniz ve havuz vs. her konuda mükemmel olan başka bi otele rastlamadık, çalışanların güler yüzü, mutfaktaki ustalıkları rengarenk lezzetli tatlıları ve tertemiz kocaman havuzu, deniziyle bizi çok mutlu etmekte, şikayetlere bakıp korktuğumuz hiçbir şey karşımıza çıkmadı halen 3 günümüz daha var yorum için sonunu bekleyemedim bile, her şey için teşekkürler.

Müşteri Yorum